Chausson Welcome 758 XLB
1 / 21

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar2019
  • Slaapplaatsen4
  • Max. massa3.500 kg
  • Leeggewicht2.882 kg
  • Lengte7,4 m
  • Kilometerstand56.400 km

Omschrijving

Deze camper is uitgerust met onderstaande accessoires:

  • Achteruitrijcamera
  • Bearlock
  • Cassetteluifel
  • Fietsenrek achterop
  • Trekhaak
  • TV + houder
  • Zonnepaneel

Wij leveren deze wagen met een "all-inclusive" pakket.
Geen onverwachte extra kosten!

Rutten Ridderbeks Caravans, Campers en Vouwwagens in Echt, het grootste kampeerbedrijf van Nederlands Limburg op 16.000 m2. Wij zijn officieel dealer van Carado, Eriba Car, Adria, Eriba, Fendt, Knaus, NEXT, Cabanon, Europa Camper, PureCamp, Trigano en Raclet.

Op onze website: www.ruttenridderbeks.nl vindt u ons volledige aanbod zowel in nieuw als gebruikt.

Ook voor het huren van een camper, caravan of vouwwagen bent u bij ons aan het juiste adres.

In onze eigen werkplaats kunt u terecht voor onderhoud, reparaties, montage van accessoires, schadetaxaties en schadereparaties voor alle verzekeringen.
Wij zijn lid van BOVAG en de schadelabels Aveco, Recamp en DealerRepair.

Overige kenmerken

  • Rijklaar gewicht: 2.982 kg
  • Aantal bedden: 2
  • Indeling: hefbed

Overige accessoires

  • Bagageruimte
  • Bestuurdersdeur
  • Lattenbodem
  • Leeslampjes
  • Raamhor

Indeling

Slapen

  • Lengte bed

Zitten

  • Standaard zit

Keuken

  • Midden keuken

Badkamer

  • Midden badkamer

Specificaties

Algemeen

Merk
Chausson
Model
Welcome 758 XLB
Bouwjaar
2019
Conditie
Gebruikt

Maten en gewichten

Totale lengte
7,4 m
Breedte
2,32 m
Hoogte
2,92 m
Stahoogte
2,1 m
Leeggewicht
2.882 kg
Max. toelaatbare massa
3.500 kg
Laadvermogen
518 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
4
Bed 1
200 x 160
Bed 2
200 x 140

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
Handgeschakeld
Kilometerstand
56.400 km
Vermogen
131 pk

Garantie en prijs

Garantie
12 maanden
Soort garantie
Dealergarantie

Overige specificaties

Bed 1 (L x B)
200 x 160

Accessoires en uitrusting

Cockpit

  • Airbag bestuurde
  • Centrale deurvergrendeling
  • Cruise Control
  • Elektrische ramen
  • Elektrische spiegels
  • Motorairco
  • Parkeerhulp achter
  • Stuurbekrachtiging
  • Verduistering cabine
  • draaibare voorstoelen

Interieur

  • Boiler
  • Combicassettes
  • Douche
  • Gascomfort
  • Hordeur
  • Kachel
  • Koelkast
  • Matras traagschuim
  • Toilet
  • Verwarming
  • Vriesvak

Exterieur

  • Buitenlamp
  • Dakluik
  • Fietsenrek
  • Garage
  • Luifel
  • Vuilwatertank
  • Zonnepaneel

Multimedia

  • Achteruitrijcamera
  • Navigatie
  • Radio
  • TV beugel
  • Televisie
Toon alle uitrusting

Extra opties

  • Bearlock versnellingsbakslot
  • Trekhaak
  • Tweede accu
  • Watertank (vast)

Over de dealer

Logo Rutten Ridderbeks B.V.

Rutten Ridderbeks B.V.

Edisonweg 43

6101 XJ Echt

Alle 23 campers van Rutten Ridderbeks B.V.

Openingstijden showroom
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:30
Woensdag10:00 – 17:30
Donderdag10:00 – 17:30
Vrijdag10:00 – 17:30
Zaterdag10:00 – 17:00
Zondag–
Openingstijden werkplaats
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:00
Woensdag10:00 – 17:00
Donderdag10:00 – 17:00
Vrijdag10:00 – 17:00
Zaterdag10:00 – 16:00
Zondag–

Vergelijkbare campers

  1. Carado T 448 PRO+

    • Bouwjaar 2022
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,29 meter
    € 69.950
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  2. Carado CV 540 PRO

    • Bouwjaar 2024
    • 3 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 5,41 meter
    € 64.995
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  3. Carado V 337 PRO

    • Bouwjaar 2024
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 6,64 meter
    € 69.750
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  4. Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5

    • Bouwjaar 2013
    • 4 slaapplaatsen
    • Lengte 4,91 meter
    • 140.590 kilometer
    € 44.950
    Koning mobiel · Hoogezand
€ 57.950
Bellen
Foto 1 van 21
Foto 2 van 21
Foto 3 van 21
Foto 4 van 21
Foto 5 van 21
Foto 6 van 21
Foto 7 van 21
Foto 8 van 21
Foto 9 van 21
Foto 10 van 21
Foto 11 van 21
Foto 12 van 21
Foto 13 van 21
Foto 14 van 21
Foto 15 van 21
Foto 16 van 21
Foto 17 van 21
Foto 18 van 21
Foto 19 van 21
Foto 20 van 21
Foto 21 van 21
1 / 21