Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar2019
- Slaapplaatsen4
- Max. massa3.500 kg
- Leeggewicht2.882 kg
- Lengte7,4 m
- Kilometerstand56.400 km
Omschrijving
Deze camper is uitgerust met onderstaande accessoires:
- Achteruitrijcamera
- Bearlock
- Cassetteluifel
- Fietsenrek achterop
- Trekhaak
- TV + houder
- Zonnepaneel
Wij leveren deze wagen met een "all-inclusive" pakket.
Geen onverwachte extra kosten!
Rutten Ridderbeks Caravans, Campers en Vouwwagens in Echt, het grootste kampeerbedrijf van Nederlands Limburg op 16.000 m2. Wij zijn officieel dealer van Carado, Eriba Car, Adria, Eriba, Fendt, Knaus, NEXT, Cabanon, Europa Camper, PureCamp, Trigano en Raclet.
Op onze website: www.ruttenridderbeks.nl vindt u ons volledige aanbod zowel in nieuw als gebruikt.
Ook voor het huren van een camper, caravan of vouwwagen bent u bij ons aan het juiste adres.
In onze eigen werkplaats kunt u terecht voor onderhoud, reparaties, montage van accessoires, schadetaxaties en schadereparaties voor alle verzekeringen.
Wij zijn lid van BOVAG en de schadelabels Aveco, Recamp en DealerRepair.
Overige kenmerken
- Rijklaar gewicht: 2.982 kg
- Aantal bedden: 2
- Indeling: hefbed
Overige accessoires
- Bagageruimte
- Bestuurdersdeur
- Lattenbodem
- Leeslampjes
- Raamhor
Indeling
Slapen
Zitten
Keuken
Badkamer
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Chausson
- Model
- Welcome 758 XLB
- Bouwjaar
- 2019
- Conditie
- Gebruikt
Maten en gewichten
- Totale lengte
- 7,4 m
- Breedte
- 2,32 m
- Hoogte
- 2,92 m
- Stahoogte
- 2,1 m
- Leeggewicht
- 2.882 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.500 kg
- Laadvermogen
- 518 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 4
- Bed 1
- 200 x 160
- Bed 2
- 200 x 140
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Kilometerstand
- 56.400 km
- Vermogen
- 131 pk
Garantie en prijs
- Garantie
- 12 maanden
- Soort garantie
- Dealergarantie
Overige specificaties
- Bed 1 (L x B)
- 200 x 160
Accessoires en uitrusting
Cockpit
- Airbag bestuurde
- Centrale deurvergrendeling
- Cruise Control
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Motorairco
- Parkeerhulp achter
- Stuurbekrachtiging
- Verduistering cabine
- draaibare voorstoelen
Interieur
- Boiler
- Combicassettes
- Douche
- Gascomfort
- Hordeur
- Kachel
- Koelkast
- Matras traagschuim
- Toilet
- Verwarming
- Vriesvak
Exterieur
- Buitenlamp
- Dakluik
- Fietsenrek
- Garage
- Luifel
- Vuilwatertank
- Zonnepaneel
Multimedia
- Achteruitrijcamera
- Navigatie
- Radio
- TV beugel
- Televisie
Toon alle uitrusting
Extra opties
- Bearlock versnellingsbakslot
- Trekhaak
- Tweede accu
- Watertank (vast)
Over de dealer
Rutten Ridderbeks B.V.
Edisonweg 43
6101 XJ Echt
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:30 |
| Woensdag | 10:00 – 17:30 |
| Donderdag | 10:00 – 17:30 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:30 |
| Zaterdag | 10:00 – 17:00 |
| Zondag | – |
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:00 |
| Woensdag | 10:00 – 17:00 |
| Donderdag | 10:00 – 17:00 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:00 |
| Zaterdag | 10:00 – 16:00 |
| Zondag | – |
Vergelijkbare campers
-
Carado T 448 PRO+
- Bouwjaar 2022
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,29 meter
€ 69.950Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado CV 540 PRO
- Bouwjaar 2024
- 3 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 5,41 meter
€ 64.995Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado V 337 PRO
- Bouwjaar 2024
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 6,64 meter
€ 69.750Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5
- Bouwjaar 2013
- 4 slaapplaatsen
- Lengte 4,91 meter
- 140.590 kilometer
€ 44.950Koning mobiel · Hoogezand