Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar2024
- Slaapplaatsen2
- Max. massa3.500 kg
- Leeggewicht2.645 kg
- Lengte6,64 m
- Kilometerstand16.283 km
Omschrijving
Wij leveren deze wagen met een "all-inclusive" pakket.
Geen onverwachte extra kosten!
Rutten Ridderbeks Caravans, Campers en Vouwwagens in Echt, het grootste kampeerbedrijf van Nederlands Limburg op 16.000 m2. Wij zijn officieel dealer van Carado, Adria, Eriba, Fendt, Knaus, Cabanon, Europa Camper, Campooz, Trigano en Raclet.
Op onze website: www.ruttenridderbeks.nl vindt u ons volledige aanbod zowel in nieuw als gebruikt.
Ook voor het huren van een camper, caravan of vouwwagen bent u bij ons aan het juiste adres.
In onze eigen werkplaats kunt u terecht voor onderhoud, reparaties, montage van accessoires, schadetaxaties en schadereparaties voor alle verzekeringen.
Wij zijn lid van BOVAG en de schadelabels Aveco, Recamp en DealerRepair.
Overige kenmerken
- Rijklaar gewicht: 2.743 kg
- Aantal bedden: 2
Overige accessoires
- Bagageruimte
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersdeur
- Lader
- Lattenbodem
- Leeslampjes
- Raamhor
- Regen sensor
Indeling
Slapen
Zitten
Keuken
Badkamer
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Carado
- Model
- V 337 PRO
- Bouwjaar
- 2024
- Conditie
- Gebruikt
Maten en gewichten
- Totale lengte
- 6,64 m
- Breedte
- 2,14 m
- Hoogte
- 2,74 m
- Stahoogte
- 1,95 m
- Leeggewicht
- 2.645 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.500 kg
- Laadvermogen
- 757 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 2
- Bed 1
- 200 x 70
- Bed 2
- 195 x 80
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Kilometerstand
- 16.283 km
- Vermogen
- 140 pk
Garantie en prijs
- Garantie
- 12 maanden
- Soort garantie
- Dealergarantie
Overige specificaties
- Bed 1 (L x B)
- 200 x 70
Accessoires en uitrusting
Cockpit
- Airbag bestuurde
- Centrale deurvergrendeling
- Cruise Control
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Indirecte verlichting
- Leren stuur
- Motorairco
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Radio DAB+
- Start/Stop-systeem
- Stuurbekrachtiging
- Verduistering cabine
- draaibare voorstoelen
Interieur
- Boiler
- Circulatieverwarming
- Combicassettes
- Douche
- Gascomfort
- Hordeur
- Koelkast
- Ladekast
- Matras traagschuim
- Omvormer
- Ringverwarming
- Toilet
- Vriesvak
Exterieur
- Buitenlamp
- Dakluik
- Elektrische opstap
- Fietsenrek
- Garage
- Luifel
- Vuilwatertank
Multimedia
- Achteruitrijcamera
- Navigatie
- Radio
Toon alle uitrusting
Veiligheid
- ESP
Extra opties
- Bearlock versnellingsbakslot
- Hagelbestendig dak
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Tweede accu
- Watertank (vast)
Over de dealer
Rutten Ridderbeks B.V.
Edisonweg 43
6101 XJ Echt
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:30 |
| Woensdag | 10:00 – 17:30 |
| Donderdag | 10:00 – 17:30 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:30 |
| Zaterdag | 10:00 – 17:00 |
| Zondag | – |
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:00 |
| Woensdag | 10:00 – 17:00 |
| Donderdag | 10:00 – 17:00 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:00 |
| Zaterdag | 10:00 – 16:00 |
| Zondag | – |
Vergelijkbare campers
-
Carado CV 600 PRO
- Bouwjaar 2024
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 5,99 meter
€ 74.500Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado CV 540 PRO
- Bouwjaar 2024
- 3 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 5,41 meter
€ 64.995Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Nieuw
Carado CV 640 PRO
- Bouwjaar 2024
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 6,36 meter
€ 74.995Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado T 448 PRO+
- Bouwjaar 2024
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,29 meter
€ 75.500Rutten Ridderbeks B.V. · Echt