Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar2022
- Slaapplaatsen4
- Max. massa3.500 kg
- Leeggewicht2.857 kg
- Lengte7,29 m
- Kilometerstand39.836 km
Omschrijving
Overige kenmerken
- Rijklaar gewicht: 3.039 kg
- Aantal bedden: 3
- Wanden: Glad
- Indeling: hefbed
Overige accessoires
- Bagageruimte
- Bestuurdersdeur
- Lader
- Lattenbodem
- Leeslampjes
- Raamblindering
- Raamhor
- Regen sensor
Indeling
Slapen
Zitten
Keuken
Badkamer
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Carado
- Model
- T 448 PRO+
- Bouwjaar
- 2022
- Conditie
- Gebruikt
Maten en gewichten
- Totale lengte
- 7,29 m
- Breedte
- 2,32 m
- Hoogte
- 2,9 m
- Stahoogte
- 2,1 m
- Leeggewicht
- 2.857 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.500 kg
- Laadvermogen
- 461 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 4
- Bed 1
- 210 x 80
- Bed 2
- 205 x 80
- Bed 3
- 195 x 140
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- Automaat
- Kilometerstand
- 39.836 km
- Vermogen
- 160 pk
Garantie en prijs
- Garantie
- 12 maanden
- Soort garantie
- Dealergarantie
Overige specificaties
- Bed 1 (L x B)
- 210 x 80
Accessoires en uitrusting
Cockpit
- Airbag bestuurde
- Centrale deurvergrendeling
- Cruise Control
- Elektrische ramen
- Elektrische spiegels
- Indirecte verlichting
- Leren stuur
- Motorairco
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Radio DAB+
- Start/Stop-systeem
- Stuurbekrachtiging
- Verduistering cabine
- draaibare voorstoelen
Interieur
- Boiler
- Circulatieverwarming
- Combicassettes
- Douche
- Gascomfort
- Hordeur
- Koelkast
- Ladekast
- Matras traagschuim
- Omvormer
- Ringverwarming
- Toilet
- Vriesvak
Exterieur
- Buitenlamp
- Dakluik
- Elektrische opstap
- Fietsenrek
- Garage
- Luifel
- Vuilwatertank
Multimedia
- Achteruitrijcamera
- Navigatie
- Radio
Toon alle uitrusting
Extra opties
- Bearlock versnellingsbakslot
- Hagelbestendig dak
- Lichtmetalen velgen
- Panoramadak
- Tweede accu
- Watertank (vast)
Over de dealer
Rutten Ridderbeks B.V.
Edisonweg 43
6101 XJ Echt
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:30 |
| Woensdag | 10:00 – 17:30 |
| Donderdag | 10:00 – 17:30 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:30 |
| Zaterdag | 10:00 – 17:00 |
| Zondag | – |
| Maandag | – |
|---|---|
| Dinsdag | 10:00 – 17:00 |
| Woensdag | 10:00 – 17:00 |
| Donderdag | 10:00 – 17:00 |
| Vrijdag | 10:00 – 17:00 |
| Zaterdag | 10:00 – 16:00 |
| Zondag | – |
Vergelijkbare campers
-
Carado V 337 PRO
- Bouwjaar 2024
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 6,64 meter
€ 69.750Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado CV 600 PRO
- Bouwjaar 2024
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 5,99 meter
€ 74.500Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Carado CV 540 PRO
- Bouwjaar 2024
- 3 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 5,41 meter
€ 64.995Rutten Ridderbeks B.V. · Echt -
Nieuw
Carado CV 640 PRO
- Bouwjaar 2024
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 6,36 meter
€ 74.995Rutten Ridderbeks B.V. · Echt