Carado T 448 PRO+
1 / 15

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar2022
  • Slaapplaatsen4
  • Max. massa3.500 kg
  • Leeggewicht2.857 kg
  • Lengte7,29 m
  • Kilometerstand39.836 km

Omschrijving

Overige kenmerken

  • Rijklaar gewicht: 3.039 kg
  • Aantal bedden: 3
  • Wanden: Glad
  • Indeling: hefbed

Overige accessoires

  • Bagageruimte
  • Bestuurdersdeur
  • Lader
  • Lattenbodem
  • Leeslampjes
  • Raamblindering
  • Raamhor
  • Regen sensor

Indeling

Slapen

  • Lengte bed

Zitten

  • Standaard zit

Keuken

  • Midden keuken

Badkamer

  • Midden badkamer

Specificaties

Algemeen

Merk
Carado
Model
T 448 PRO+
Bouwjaar
2022
Conditie
Gebruikt

Maten en gewichten

Totale lengte
7,29 m
Breedte
2,32 m
Hoogte
2,9 m
Stahoogte
2,1 m
Leeggewicht
2.857 kg
Max. toelaatbare massa
3.500 kg
Laadvermogen
461 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
4
Bed 1
210 x 80
Bed 2
205 x 80
Bed 3
195 x 140

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Kilometerstand
39.836 km
Vermogen
160 pk

Garantie en prijs

Garantie
12 maanden
Soort garantie
Dealergarantie

Overige specificaties

Bed 1 (L x B)
210 x 80

Accessoires en uitrusting

Cockpit

  • Airbag bestuurde
  • Centrale deurvergrendeling
  • Cruise Control
  • Elektrische ramen
  • Elektrische spiegels
  • Indirecte verlichting
  • Leren stuur
  • Motorairco
  • Multifunctioneel Stuurwiel
  • Radio DAB+
  • Start/Stop-systeem
  • Stuurbekrachtiging
  • Verduistering cabine
  • draaibare voorstoelen

Interieur

  • Boiler
  • Circulatieverwarming
  • Combicassettes
  • Douche
  • Gascomfort
  • Hordeur
  • Koelkast
  • Ladekast
  • Matras traagschuim
  • Omvormer
  • Ringverwarming
  • Toilet
  • Vriesvak

Exterieur

  • Buitenlamp
  • Dakluik
  • Elektrische opstap
  • Fietsenrek
  • Garage
  • Luifel
  • Vuilwatertank

Multimedia

  • Achteruitrijcamera
  • Navigatie
  • Radio
Toon alle uitrusting

Extra opties

  • Bearlock versnellingsbakslot
  • Hagelbestendig dak
  • Lichtmetalen velgen
  • Panoramadak
  • Tweede accu
  • Watertank (vast)

Over de dealer

Logo Rutten Ridderbeks B.V.

Rutten Ridderbeks B.V.

Edisonweg 43

6101 XJ Echt

Alle 23 campers van Rutten Ridderbeks B.V.

Openingstijden showroom
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:30
Woensdag10:00 – 17:30
Donderdag10:00 – 17:30
Vrijdag10:00 – 17:30
Zaterdag10:00 – 17:00
Zondag–
Openingstijden werkplaats
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:00
Woensdag10:00 – 17:00
Donderdag10:00 – 17:00
Vrijdag10:00 – 17:00
Zaterdag10:00 – 16:00
Zondag–

Vergelijkbare campers

  1. Carado V 337 PRO

    • Bouwjaar 2024
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 6,64 meter
    € 69.750
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  2. Carado CV 600 PRO

    • Bouwjaar 2024
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 5,99 meter
    € 74.500
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  3. Carado CV 540 PRO

    • Bouwjaar 2024
    • 3 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 5,41 meter
    € 64.995
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  4. Nieuw

    Carado CV 640 PRO

    • Bouwjaar 2024
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 6,36 meter
    € 74.995
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
€ 69.950
Bellen
Foto 1 van 15
Foto 2 van 15
Foto 3 van 15
Foto 4 van 15
Foto 5 van 15
Foto 6 van 15
Foto 7 van 15
Foto 8 van 15
Foto 9 van 15
Foto 10 van 15
Foto 11 van 15
Foto 12 van 15
Foto 13 van 15
Foto 14 van 15
Foto 15 van 15
1 / 15