Mengkraan Twister
Specificaties
| Microschakelaar | 5A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 33 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 230 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 175 mm |
| Microschakelaar | 5A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 33 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 230 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 160 mm |
| Hoogte | 175 mm |