Mengkraan Keramik Kama met douche Julia
Specificaties
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 36 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 890 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 230 mm |
| Hoogte | 150 mm |
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 36 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 890 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 230 mm |
| Hoogte | 150 mm |