Mengkraan Keramik Linnea K
Specificaties
| Microschakelaar | 5A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 33 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 300 g |
| Kleur | zwart |
| Breedte | 146 mm |
| Hoogte | 154 mm |
| Microschakelaar | 5A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 33 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 300 g |
| Kleur | zwart |
| Breedte | 146 mm |
| Hoogte | 154 mm |