Douche-mengkraan Mono Mix, onderbouw
Specificaties
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 3 bar |
| Boorgat Ø | 20 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 140 g |
| Kleur | chroom/zwart |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 37 mm |
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 3 bar |
| Boorgat Ø | 20 mm |
| Aansluiting | slangtule |
| Gewicht | 140 g |
| Kleur | chroom/zwart |
| Breedte | 80 mm |
| Hoogte | 37 mm |