Mengkraan Keramik Charisma, uitloop 21cm
Specificaties
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 30 - 35 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 850 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 215 mm |
| Hoogte | 155 mm |
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 30 - 35 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 850 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 215 mm |
| Hoogte | 155 mm |