Douche-mengkraan Keramik Trend E, onderbouw
Specificaties
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 33 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 230 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 110 mm |
| Microschakelaar | 4A |
| Max. druk | 6 bar |
| Boorgat Ø | 33 mm |
| Aansluiting | flexibele slang |
| Gewicht | 230 g |
| Kleur | chroom |
| Breedte | 70 mm |
| Hoogte | 110 mm |