NauticLed Bay15D-BT36-CW
Specificaties
| Afmeting | Ø35x70mm |
| Type | Bay15D |
| Voltage | 10-35 VDC |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 3.9W |
| Lumen | 360 |
| Equivalent | 35W |
| Kleurwarmte | - |
| Afmeting | Ø35x70mm |
| Type | Bay15D |
| Voltage | 10-35 VDC |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 3.9W |
| Lumen | 360 |
| Equivalent | 35W |
| Kleurwarmte | - |