NauticLed BS43-AS12-CW
Specificaties
| Afmeting | 43 x Ø13 mm |
| Type | buislamp |
| Voltage | 10-16V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 85 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 6000K |
| Afmeting | 43 x Ø13 mm |
| Type | buislamp |
| Voltage | 10-16V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 85 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 6000K |