NauticLed F37-Navi-12-CW
Specificaties
| Afmeting | Ø13 x 37 mm |
| Type | buislamp |
| Voltage | 10-30V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 60 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 6000K |
| Afmeting | Ø13 x 37 mm |
| Type | buislamp |
| Voltage | 10-30V |
| Kleur | helder wit |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 60 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 6000K |