NauticLed MR16-L170C-WW
Specificaties
| Cri | 75 |
| Afmeting | Ø18 x 32 mm |
| Type | GU5.3 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 170 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | 75 |
| Afmeting | Ø18 x 32 mm |
| Type | GU5.3 |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 170 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |