NauticLed Ba15S-BT18-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø18 x 37 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.4W |
| Lumen | 280 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø18 x 37 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 2.4W |
| Lumen | 280 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |