NauticLed Ba15S-R06-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø27 x 38 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.3W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø27 x 38 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.3W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |