NauticLed Ba15D-BT18-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø23 x 55 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø23 x 55 mm |
| Type | Ba15D |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.2W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |