NauticLed G4-XB09-6W3RD-SP
Specificaties
| Cri | >85 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 0.6W rood/1.4W wit |
| Lumen | 140/20 |
| Equivalent | 5W rood/10W wit |
| Kleurwarmte | 2700K & rood |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >85 |
| Zij/achter | zij-insteek |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 0.6W rood/1.4W wit |
| Lumen | 140/20 |
| Equivalent | 5W rood/10W wit |
| Kleurwarmte | 2700K & rood |
| Stralingshoek | 120º |