NauticLed Ba15S-XB09-6W3RD
Specificaties
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø32 x 38 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 0.6W rood/1.4W wit |
| Lumen | 140/20 |
| Equivalent | 5W rood/10W wit |
| Kleurwarmte | 2700K & rood |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >80 |
| Afmeting | Ø32 x 38 mm |
| Type | Ba15S |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 0.6W rood/1.4W wit |
| Lumen | 140/20 |
| Equivalent | 5W rood/10W wit |
| Kleurwarmte | 2700K & rood |
| Stralingshoek | 120º |