NauticLed G4-XB09-3SD-LBP
Specificaties
| Cri | >85 |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø24 mm |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 1.0W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >85 |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø24 mm |
| Voltage | 10-35V DC |
| Verbruik | 1.0W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |