NauticLed G4-COB3-WW
Specificaties
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø12 x 39 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.4W |
| Lumen | 240 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø12 x 39 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.4W |
| Lumen | 240 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |