NauticLed G4-Pro15-WW-LBP
Specificaties
| Cri | >85 |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø33 mm |
| Voltage | 13-35V DC |
| Verbruik | 2.3W |
| Lumen | 230 |
| Equivalent | 30W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |
| Cri | >85 |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø33 mm |
| Voltage | 13-35V DC |
| Verbruik | 2.3W |
| Lumen | 230 |
| Equivalent | 30W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 120º |