NauticLed G4-Pro10-WW-LBP
Specificaties
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.0W |
| Lumen | 140 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 2.0W |
| Lumen | 140 |
| Equivalent | 15W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 120º |