NauticLed G4-T18C-WW
Specificaties
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø22 x 30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 3.2W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø22 x 30 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 3.2W |
| Lumen | 210 |
| Equivalent | 25W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |