NauticLed G4-MT15-WW-BP
Specificaties
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø12 x 25 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø12 x 25 mm |
| Voltage | 10-30V DC |
| Verbruik | 1.2W |
| Lumen | 90 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700-2950K |
| Stralingshoek | 360º |