NauticLed G4-T24-WW
Specificaties
| Cri | >80 |
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø9 x 25 mm |
| Voltage | 10-36V DC |
| Verbruik | 1.5W |
| Lumen | 100 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |
| Cri | >80 |
| Zij/achter | achter-insteek |
| Afmeting | Ø9 x 25 mm |
| Voltage | 10-36V DC |
| Verbruik | 1.5W |
| Lumen | 100 |
| Equivalent | 10W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 360º |