NauticLed G4-XP09-WW-LBP
Specificaties
| Cri | >80 |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø26 mm |
| Voltage | 10-36V DC |
| Verbruik | 1.8W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 135º |
| Cri | >80 |
| Zij/achter | achter-insteek lang |
| Afmeting | Ø26 mm |
| Voltage | 10-36V DC |
| Verbruik | 1.8W |
| Lumen | 190 |
| Equivalent | 20W |
| Kleurwarmte | 2700K |
| Stralingshoek | 135º |