BiPVco 175W zonnepaneel
Specificaties
| Pmax (W) | 175 |
| Cells | 80 |
| Voc (V) | 55.84 |
| Isc (I) | 4.39 |
| Vmp (V) | 45.04 |
| Imp (I) | 3.92 |
| Max. System V | 1000 |
| Breedte (mm) | 682 mm |
| Lengte (mm) | 1919 mm |
| Pmax (W) | 175 |
| Cells | 80 |
| Voc (V) | 55.84 |
| Isc (I) | 4.39 |
| Vmp (V) | 45.04 |
| Imp (I) | 3.92 |
| Max. System V | 1000 |
| Breedte (mm) | 682 mm |
| Lengte (mm) | 1919 mm |