Belangrijkste kenmerken
- Bouwjaar1996
- Slaapplaatsen6
- Max. massa3.500 kg
- Leeggewicht3.000 kg
- Kilometerstand217.000 km
- ConditieGebruikt
Omschrijving
VERKOCHT!!
Ruime en zeer complete camper met Fiat 2.5 TDI
APK t/m 17 Juli 2028 ( dus nog 1 jaar en 9 maanden)
Airco in de cabine en in de opbouw (dus 2 x airco)
Cruise control
Truma gas combi ketel (kachel/boiler)
bij 213 de distributie riem vervangen nu heeft hij 217 gelopen
Trekhaak
Indeling
Slapen
Zitten
Keuken
Badkamer
Specificaties
Algemeen
- Merk
- Fiat
- Model
- Fendt camper VERKOCHT
- Uitvoering
- Alkoof
- Bouwjaar
- 1996
- Modeljaar
- 1996
- Conditie
- Gebruikt
Maten en gewichten
- Breedte
- 2,34 m
- Leeggewicht
- 3.000 kg
- Max. toelaatbare massa
- 3.500 kg
- Laadvermogen
- 500 kg
Slapen en zitten
- Slaapplaatsen
- 6
- Zitplaatsen
- 6
Motor en rijden
- Brandstof
- Diesel
- Transmissie
- Handgeschakeld
- Kilometerstand
- 217.000 km
- Vermogen
- 116 pk
- APK tot
- 17-07-2028
Garantie en prijs
- Btw / marge
- Marge
Overige specificaties
- APK geldig tot
- 2028-07-17
- Datum eerste registratie
- 1996-03-29
- Kleur
- N.v.t.
Accessoires en uitrusting
Cockpit
- Armsteun(en)
- Cruise Control
- Motorairco
- Stuurbekrachtiging
- Tellerrapport
Interieur
- Combi Horren
- Douche
- Koelkast
- Omvormer
- Toilet
- Truma combi verwarming en water
Exterieur
- Dakluik
- Ladder en Imperiaal
- Luifel
- Schokbrekers
- Service luiken
- Vuilwatertank
- Zonnepaneel
Extra opties
- Afzuigkap
- Airconditioning
- Reservewiel
- Trekhaak
- Watertank (vast)
Over de dealer
Welten Caravans
De Run 8256
5504EM Veldhoven
| Maandag | Gesloten |
|---|---|
| Dinsdag | 09:00 – 18:00 |
| Woensdag | 09:00 – 18:00 |
| Donderdag | 09:00 – 18:00 |
| Vrijdag | 09:00 – 18:00 |
| Zaterdag | 09:00 – 14:00 |
| Zondag | Gesloten |
| Maandag | Gesloten |
|---|---|
| Dinsdag | 18:00 |
| Woensdag | 18:00 |
| Donderdag | 18:00 |
| Vrijdag | 18:00 |
| Zaterdag | 14:00 |
| Zondag | Gesloten |
Vergelijkbare campers
-
CITROEN JUMPER buscamper
- Bouwjaar 2009
- 2 slaapplaatsen
- Maximaal 3.300 kg
€ 12.500Schipper Caravans · Echt -
BAVARIA I74 enkele bedden
- Bouwjaar 2012
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.500 kg
- Lengte 7,44 meter
€ 36.500Welten Caravans · Veldhoven -
2012 Volkswagen T5 GP Califonia Comfortline, Leer/Alcantara 140pk, euro 5
- Bouwjaar 2012
- 4 slaapplaatsen
- Maximaal 3.000 kg
- Lengte 4,89 meter
€ 37.950Koning mobiel · Hoogezand -
Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5
- Bouwjaar 2013
- 4 slaapplaatsen
- Lengte 4,91 meter
- 140.590 kilometer
€ 44.950Koning mobiel · Hoogezand