Eriba Car 600 First Edition
1 / 15

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar2024
  • Slaapplaatsen3
  • Max. massa3.500 kg
  • Leeggewicht2.930 kg
  • Lengte5,99 m
  • Kilometerstand17.949 km

Omschrijving

Wij leveren deze wagen met een "all-inclusive" pakket.
Geen onverwachte extra kosten!

Rutten Ridderbeks Caravans, Campers en Vouwwagens in Echt, het grootste kampeerbedrijf van Nederlands Limburg op 16.000 m2. Wij zijn officieel dealer van Carado, Adria, Eriba, Fendt, Knaus, Cabanon, Europa Camper, Campooz, Trigano en Raclet.

Op onze website: www.ruttenridderbeks.nl vindt u ons volledige aanbod zowel in nieuw als gebruikt.

Ook voor het huren van een camper, caravan of vouwwagen bent u bij ons aan het juiste adres.

In onze eigen werkplaats kunt u terecht voor onderhoud, reparaties, montage van accessoires, schadetaxaties en schadereparaties voor alle verzekeringen.
Wij zijn lid van BOVAG en de schadelabels Aveco, Recamp en DealerRepair.

Overige kenmerken

  • Rijklaar gewicht: 3.000 kg
  • Aantal bedden: 2

Indeling

Slapen

  • Dwarsbed

Zitten

  • Standaard zit

Keuken

  • Midden keuken

Badkamer

  • Midden badkamer

Specificaties

Algemeen

Merk
Eriba
Model
Car 600 First Edition
Bouwjaar
2024
Conditie
Gebruikt

Maten en gewichten

Totale lengte
5,99 m
Breedte
2,07 m
Hoogte
2,67 m
Stahoogte
1,89 m
Leeggewicht
2.930 kg
Max. toelaatbare massa
3.500 kg
Laadvermogen
500 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
3
Bed 1
200 x 136
Bed 2
170 x 100

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Kilometerstand
17.949 km
Vermogen
177 pk

Garantie en prijs

Garantie
12 maanden
Soort garantie
Dealergarantie

Overige specificaties

Bed 1 (L x B)
200 x 136

Over de dealer

Logo Rutten Ridderbeks B.V.

Rutten Ridderbeks B.V.

Edisonweg 43

6101 XJ Echt

Alle 23 campers van Rutten Ridderbeks B.V.

Openingstijden showroom
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:30
Woensdag10:00 – 17:30
Donderdag10:00 – 17:30
Vrijdag10:00 – 17:30
Zaterdag10:00 – 17:00
Zondag–
Openingstijden werkplaats
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:00
Woensdag10:00 – 17:00
Donderdag10:00 – 17:00
Vrijdag10:00 – 17:00
Zaterdag10:00 – 16:00
Zondag–

Vergelijkbare campers

  1. Nieuw

    Eriba Car 602

    • Bouwjaar 2025
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 5,99 meter
    € 109.485
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  2. Nieuw

    Carado T 447 ED25

    • Bouwjaar 2025
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 4.100 kg
    • Lengte 7,36 meter
    € 100.100
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  3. Nieuw

    Carado T 338 PRO+

    • Bouwjaar 2025
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.650 kg
    • Lengte 6,95 meter
    € 99.725
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  4. Nieuw

    Eriba Car 600

    • Bouwjaar 2026
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.880 kg
    • Lengte 5,99 meter
    € 123.019
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
€ 104.950
Bellen
Foto 1 van 15
Foto 2 van 15
Foto 3 van 15
Foto 4 van 15
Foto 5 van 15
Foto 6 van 15
Foto 7 van 15
Foto 8 van 15
Foto 9 van 15
Foto 10 van 15
Foto 11 van 15
Foto 12 van 15
Foto 13 van 15
Foto 14 van 15
Foto 15 van 15
1 / 15