Ci Riviera 160 VERKOCHT
1 / 18

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar2000
  • Slaapplaatsen6
  • Max. massa3.500 kg
  • Leeggewicht2.990 kg
  • Kilometerstand186.402 km
  • ConditieGebruikt

Omschrijving

VERKOCHT!!

Super nette camper en zeer compleet!

Fiat 2.8 idTD motor met 122 PK (90 KW)

Totaal 6 slaapplaatsen

Stevige elektrische dubbel opstap

Degelijk elektrisch fietsenrek achterop

apk t/m 9 juni 2027


Indeling

Slapen

  • Frans bed

Zitten

  • Treinzit

Keuken

  • Midden keuken

Badkamer

  • Achter badkamer

Specificaties

Algemeen

Merk
Fiat
Model
CI Riviera 160 VERKOCHT
Uitvoering
Alkoof
Bouwjaar
2000
Modeljaar
2000
Conditie
Gebruikt

Maten en gewichten

Breedte
2,3 m
Leeggewicht
2.990 kg
Max. toelaatbare massa
3.500 kg
Laadvermogen
510 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
6

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
Hand geschakeld
Kilometerstand
186.402 km
Vermogen
122 pk
APK tot
09-06-2000

Garantie en prijs

Btw / marge
Marge

Overige specificaties

APK geldig tot
2000-06-09
Datum eerste registratie
2000-05-05
Kleur
N.v.t.

Accessoires en uitrusting

Cockpit

  • Armsteun(en)
  • Centrale deurvergrendeling
  • Elektrische ramen
  • Mistlampen voor
  • Radio
  • Stuurbekrachtiging
  • Tellerrapport

Interieur

  • Boiler
  • Combi horren
  • Douche
  • Gascomfort
  • Kachel
  • Koelkast
  • Toilet

Exterieur

  • Buitenlamp
  • Dakluik
  • Fietsenrek
  • Luifel
  • Schokbrekers
  • Service luiken
  • Vuilwatertank

Extra opties

  • Afzuigkap
  • Fietsrek achterop (elektrische lift)
  • Reservewiel
  • Watertank (vast)

Over de dealer

Logo Welten Caravans

Welten Caravans

De Run 8256

5504EM Veldhoven

Alle 4 campers van Welten Caravans

Openingstijden showroom
MaandagGesloten
Dinsdag09:00 – 18:00
Woensdag09:00 – 18:00
Donderdag09:00 – 18:00
Vrijdag09:00 – 18:00
Zaterdag09:00 – 14:00
ZondagGesloten
Openingstijden werkplaats
MaandagGesloten
Dinsdag18:00
Woensdag18:00
Donderdag18:00
Vrijdag18:00
Zaterdag14:00
ZondagGesloten

Vergelijkbare campers

  1. CITROEN JUMPER buscamper

    • Bouwjaar 2009
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.300 kg
    € 12.500
    Schipper Caravans · Echt
  2. BAVARIA I74 enkele bedden

    • Bouwjaar 2012
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,44 meter
    € 36.500
    Welten Caravans · Veldhoven
  3. 2012 Volkswagen T5 GP Califonia Comfortline, Leer/Alcantara 140pk, euro 5

    • Bouwjaar 2012
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.000 kg
    • Lengte 4,89 meter
    € 37.950
    Koning mobiel · Hoogezand
  4. Volkswagen T5 GP California Comfortline, 2.0TDI 140 pk, Euro 5

    • Bouwjaar 2013
    • 4 slaapplaatsen
    • Lengte 4,91 meter
    • 140.590 kilometer
    € 44.950
    Koning mobiel · Hoogezand
Verkocht
Bellen
Foto 1 van 18
Foto 2 van 18
Foto 3 van 18
Foto 4 van 18
Foto 5 van 18
Foto 6 van 18
Foto 7 van 18
Foto 8 van 18
Foto 9 van 18
Foto 10 van 18
Foto 11 van 18
Foto 12 van 18
Foto 13 van 18
Foto 14 van 18
Foto 15 van 18
Foto 16 van 18
Foto 17 van 18
Foto 18 van 18
1 / 18