Carado T 338 PRO+
1 / 20

Belangrijkste kenmerken

  • Bouwjaar2024
  • Slaapplaatsen4
  • Max. massa3.500 kg
  • Leeggewicht2.848 kg
  • Lengte6,95 m
  • Kilometerstand15.000 km

Omschrijving

Wij leveren deze wagen met een "all-inclusive" pakket.
Geen onverwachte extra kosten!

Rutten Ridderbeks Caravans, Campers en Vouwwagens in Echt, het grootste kampeerbedrijf van Nederlands Limburg op 16.000 m2. Wij zijn officieel dealer van Carado, Adria, Eriba, Fendt, Knaus, Cabanon, Europa Camper, Campooz, Trigano en Raclet.

Op onze website: www.ruttenridderbeks.nl vindt u ons volledige aanbod zowel in nieuw als gebruikt.

Ook voor het huren van een camper, caravan of vouwwagen bent u bij ons aan het juiste adres.

In onze eigen werkplaats kunt u terecht voor onderhoud, reparaties, montage van accessoires, schadetaxaties en schadereparaties voor alle verzekeringen.
Wij zijn lid van BOVAG en de schadelabels Aveco, Recamp en DealerRepair.

Overige kenmerken

  • Rijklaar gewicht: 3.005 kg
  • Aantal bedden: 3
  • Indeling: hefbed

Overige accessoires

  • Antenne-voorbereiding
  • Bagageruimte
  • Bandenspanningscontrole
  • Bestuurdersdeur
  • Lader
  • Lattenbodem
  • Leeslampjes
  • Noodremassistentie
  • Raamhor
  • Regen sensor
  • Rijstrookassistentie

Indeling

Slapen

  • Lengte bed

Zitten

  • Standaard zit

Keuken

  • Midden keuken

Badkamer

  • Midden badkamer

Specificaties

Algemeen

Merk
Carado
Model
T 338 PRO+
Bouwjaar
2024
Conditie
Gebruikt

Maten en gewichten

Totale lengte
6,95 m
Breedte
2,32 m
Hoogte
2,9 m
Stahoogte
2,1 m
Leeggewicht
2.848 kg
Max. toelaatbare massa
3.500 kg
Laadvermogen
495 kg

Slapen en zitten

Slaapplaatsen
4
Bed 1
200 x 80
Bed 2
190 x 80
Bed 3
195 x 140

Motor en rijden

Brandstof
Diesel
Transmissie
Automaat
Kilometerstand
15.000 km
Vermogen
140 pk

Garantie en prijs

Garantie
12 maanden
Soort garantie
Dealergarantie

Overige specificaties

Bed 1 (L x B)
200 x 80

Accessoires en uitrusting

Cockpit

  • Airbag bestuurde
  • Cruise Control
  • Elektrische ramen
  • Elektrische spiegels
  • Indirecte verlichting
  • Leren stuur
  • Lichtsensor
  • Motorairco
  • Multifunctioneel Stuurwiel
  • Radio DAB+
  • Start/Stop-systeem
  • Stuurbekrachtiging
  • Verduistering cabine
  • draaibare voorstoelen

Interieur

  • Boiler
  • Circulatieverwarming
  • Combicassettes
  • Douche
  • Gascomfort
  • Hordeur
  • Koelkast
  • Ladekast
  • Matras traagschuim
  • Omvormer
  • Ringverwarming
  • Toilet
  • Vriesvak

Exterieur

  • Buitenlamp
  • Dakluik
  • Elektrische opstap
  • Fietsenrek
  • Garage
  • Luifel
  • Vuilwatertank

Multimedia

  • Achteruitrijcamera
  • Navigatie
  • Radio
  • TV beugel
Toon alle uitrusting

Veiligheid

  • ESP

Extra opties

  • Bearlock versnellingsbakslot
  • Hagelbestendig dak
  • Lichtmetalen velgen
  • Panoramadak
  • Tweede accu
  • Watertank (vast)

Over de dealer

Logo Rutten Ridderbeks B.V.

Rutten Ridderbeks B.V.

Edisonweg 43

6101 XJ Echt

Alle 23 campers van Rutten Ridderbeks B.V.

Openingstijden showroom
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:30
Woensdag10:00 – 17:30
Donderdag10:00 – 17:30
Vrijdag10:00 – 17:30
Zaterdag10:00 – 17:00
Zondag–
Openingstijden werkplaats
Maandag–
Dinsdag10:00 – 17:00
Woensdag10:00 – 17:00
Donderdag10:00 – 17:00
Vrijdag10:00 – 17:00
Zaterdag10:00 – 16:00
Zondag–

Vergelijkbare campers

  1. Carado CV 590 4x4

    • Bouwjaar 2024
    • 3 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 5,98 meter
    € 79.995
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  2. Carado T 338 ED25

    • Bouwjaar 2025
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 6,99 meter
    € 79.950
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  3. Carado T 448 PRO+

    • Bouwjaar 2024
    • 4 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 7,29 meter
    € 75.500
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
  4. Nieuw

    Carado CV 640 PRO

    • Bouwjaar 2024
    • 2 slaapplaatsen
    • Maximaal 3.500 kg
    • Lengte 6,36 meter
    € 74.995
    Rutten Ridderbeks B.V. · Echt
€ 79.950
Bellen
Foto 1 van 20
Foto 2 van 20
Foto 3 van 20
Foto 4 van 20
Foto 5 van 20
Foto 6 van 20
Foto 7 van 20
Foto 8 van 20
Foto 9 van 20
Foto 10 van 20
Foto 11 van 20
Foto 12 van 20
Foto 13 van 20
Foto 14 van 20
Foto 15 van 20
Foto 16 van 20
Foto 17 van 20
Foto 18 van 20
Foto 19 van 20
Foto 20 van 20
1 / 20